Sıkça Sorulan Sorular

piksel

Pixels are great. Learn how to use to them.

Quora Pixel, trafiği ve dönüşümleri izlemek için web sitenizin koduna yerleştirilmiş bir araçtır. Biri reklamınızı tıkladığında ve web sitenize ulaştığında Quora Pixel, web sitenizi kaç kişinin ziyaret ettiğini ve hangi eylemleri gerçekleştirdiğini belirlemenize olanak tanır.

e.g. 1a79a4d60de6718e8e5b326e338ae533

ayrıntılı bilgi

AdRoll Piksel, bir AdRoll hesabı oluşturduğunuzda benzersiz bir şekilde oluşturulur. AdRoll Kimliğinin iki bileşeni vardır: AdRoll Piksel için Reklamveren Kimliği veya adroll_adv_id (X) ve Piksel Kimliği veya adroll_pix_id (Y). AdRoll Pikselini kullanmak için, iki bileşeni eğik çizgiyle (/) ayırarak birleştirin.

e.g. adroll_adv_id/adroll_pix_id

ayrıntılı bilgi

Web siteleri için dönüşüm izleme, kullanıcıların Twitter'da reklamlarınızı görüntüledikten veya reklamlarınızla etkileşim kurduktan sonra yaptıkları işlemleri izleyerek yatırım getirinizi ölçmenize olanak tanır.

e.g. 123456789

ayrıntılı bilgi

LinkedIn İçgörü Etiketi, kapsamlı kampanya raporlamasını etkinleştirmek ve web sitenizin ziyaretçileri hakkında değerli bilgiler elde etmek için web sitenize ekleyebileceğiniz hafif bir JavaScript kodu parçasıdır. Dönüşümleri izlemek, web sitesi ziyaretçilerini yeniden hedeflemek ve reklamlarınızla etkileşime giren üyeler hakkında ek içgörüler elde etmek için LinkedIn İçgörü Etiketini kullanabilirsiniz.!

e.g. 123456

ayrıntılı bilgi

AdWords dönüşüm izleme ile, reklam tıklamalarınızın ne kadar etkili bir şekilde değerli müşteri etkinliklerine yol açtığını görebilirsiniz. Adwords piksel kimliği genellikle AW, ardından 11 rakam ve ardından 19 karışık karakterden oluşur. Lütfen doğru değeri eklediğinizden emin olun, aksi takdirde olaylar izlenmeyecektir!

e.g. AW-12345678901/ABCDEFGHIJKLMOPQRST

ayrıntılı bilgi

Facebook pikseli, dönüşüm izlemeyi, optimizasyonu ve yeniden pazarlamayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Facebook piksel kimliği genellikle 16 basamaktan oluşur. Lütfen doğru değeri eklediğinizden emin olun, aksi takdirde olaylar izlenmeyecektir!

e.g. 1234567890123456

ayrıntılı bilgi

Google Etiket Yöneticisi, yüzlerce pikseli tek bir pikselde birleştirmenize olanak tanır. Lütfen doğru "Kapsayıcı Kimliğini" eklediğinizden emin olun, aksi takdirde olaylar izlenmeyecektir!

e.g. GTM-ABC123DE

ayrıntılı bilgi

abonelik

Everything you need to know about your subscription.

Talep edilen üyelik 14 günlük yasal hak çerçevesinde iptal ve iade edilir. Deneme sürümü ile ödeme yapmadan sistemi deneyebilir ve daha fazla bilgi sahibi olursunuz. Böylelikle ne aldığınız konusunda fikriniz olur. Bizde geri iadeler ile uğraşmak yerine sistemi sizin için geliştirmeye devam edebiliriz.

Bu konuda çok yoğun bir mesai harcıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Hesabınız silindikten sonra aboneliğiniz iptal edilecek ve bağlantılarınız, trafik verileriniz, pikselleriniz ve diğer tüm ilişkili veriler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere sunucularımızdaki tüm verilerinizi sileceğiz.

bu durum için üzgünüz.

İptal edilene kadar her dönemin başında otomatik olarak ücretlendirilirsiniz. Yıllık paketlerde yılda bir ödeme alınır.

Evet! Ücretsiz paketimizle başlayabilir ve premium özelliklerin keyfini çıkarmak için istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz